fud-fotograf

Естетика зустрічається з кулінарними шедеврами – ресторанна фотографія

Ресторанна фотозйомка презентує Ваш гастрономічний бізнес у всій його унікальності — від індивідуальної атмосфери, кулінарної спрямованості до важливого зовнішнього вигляду.

Я поєдную важливі елементи: Фуд-фотографія для лаконічного висвітлення гастрономічних родзинок з одного боку; приміщень та обстановки, які створюють особливу атмосферу ресторану, кафе чи бару з іншого. Не заважаючи своєю роботою поточному бізнесу, я створюю естетичні та реальні знімки вашої гастрономічної діяльності найвищої якості. Моя гарантія: я не втручаюся у ваші внутрішні операції, знаходжу для вас оптимальне рішення в реалізації.

Інтер’єрна та екстер’єрна фотозйомка

Зовнішній вигляд вашого ресторану — ще один важливий елемент презентації: чим достовірніше я сфотографую околиці та саму будівлю, тим легше вашим потенційним гостям його впізнати. При цьому я передаю характер вашого гастрономічного закладу через фотозйомку архітектури — важливе завдання в ресторанній фотографії. Я формую для Вас індивідуальну команду фахівців, чиї навички гарантують першокласний результат. Якщо Вам потрібні фотографії для рекламних буклетів, Вашого сайту або іншої документації — я створю для Вас естетичні візуальні візитівки.

Фуд фотозйомка

Гастрономічні родзинки так само важливі, як і атмосфера: Які страви характерні для вашого ресторану? Які напої для вашого бару? Разом з Вами зробимо підбірку і професійно оформимо її для Вас таким чином, щоб вона відповідала специфіці Вашої цільової аудиторії: Якщо мова йде більше про "cuisine raffinée" в ексклюзивній обстановці, то будуть використовуватися інші стилістичні засоби, ніж це має місце в химерному пабі або затишній кав'ярні. Кольори, світло та перспективи — я використовую широкий спектр можливостей, щоб показати вашу компанію у всій її унікальності.

При необхідності ми можемо посилити ефекти, підвищити контрастність або розмити контури за допомогою помірної пост-обробки зображення, щоб досягти оптимального впливу на глядача. Ресторанна фотозйомка поставить ваш гастрономічний бізнес в центр уваги — просто розкажіть про свій проект.

Більше інформації: